woensdag 26 februari 2025
Ontdek de Mooiste Vakantieparken en Campings in Nederland!: waar wil je naar toe
dinsdag 25 februari 2025
Jouw vakantie bij een 5-sterren camping in Ommen
Camping & Jachthaven de Meeuw: De ideale camping in Brielle
Beleef de charme van Camping & Jachthaven de Meeuw, gelegen aan het prachtige Brielse Meer in Brielle. De knusse camping biedt rust en natuur, op loopafstand van de historische vestingstad Brielle. Verken de bewaarde vestingwerken en kronkelende straatjes, die het rijke verleden van Brielle tot leven brengen.
Geniet van waterpret en ontspanning aan het Brielse Meer, of verken de nabijgelegen stranden aan de Noordzee en duinen op slechts een kwartier rijden. Camping & Jachthaven de Meeuw is hondvriendelijke camping en verwelkomt zelfs tot 4 honden, zodat je samen de prachtige omgeving kunt verkennen.
Reserveer nu jouw vakantie voor een onvergetelijke ervaring in Brielle, de ideale bestemming voor ontspanning, avontuur en gezelligheid aan het water.
zaterdag 22 februari 2025
Peter Gillis verkoopt al zijn vakantieparken in Nederland: ‘Autoriteiten hebben samengespannen’
Peter Gillis en zijn familie verkopen al hun negen Nederlandse vakantieparken. Er is een koopcontract ondertekend, de naam van de koper is niet bekendgemaakt. Gillis heeft de beslissing om de parken te verkopen naar eigen zeggen genomen ‘door het samenspannen en optreden van de autoriteiten’ tegen hem en zijn bedrijf.
Oostappen Groep van vakantieparkenondernemer en realityster Peter Gillis ligt al een tijd onder vuur bij de autoriteiten. Op park Prinsenmeer in Ommel, waar het imperium in 1986 mee begon, mocht sinds december 2023 niet meer gerecreëerd worden, nadat de gemeente Asten na Bibob-onderzoek de exploitatievergunning weigerde. De kans zou bestaan dat de vergunning misbruikt zou worden voor criminele activiteiten, werd gesteld.
Bron en hele artikel: Ad
vrijdag 14 februari 2025
Steeds meer Nederlanders kiezen voor vakantie in eigen land
Vakantieplannen maken? Grote kans dat je een tripje binnen Nederland overweegt. Uit recent onderzoek van het Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen (NBTC) blijkt dat 21 procent van de Nederlanders hun eerstvolgende vakantie in eigen land plant. Ondanks een groeiende interesse in verre reizen, blijft Nederland een geliefde vakantiebestemming. Vooral bungalowparken en campings, zoals Camping Ommerland, winnen aan populariteit.
Meer Nederlanders plannen een vakantie
Vakantie blijft voor veel Nederlanders een belangrijk moment in het jaar. Maar liefst 88 procent van de Nederlanders heeft al vakantieplannen voor 2025, een lichte stijging ten opzichte van vorig jaar. Wat opvalt, is dat mensen steeds bewuster kiezen waar en wanneer ze op vakantie gaan. Overvolle bestemmingen vermijden en betaalbaarheid spelen hierin een grote rol.
Bron en hele artikel: welingelichte kringen
dinsdag 11 februari 2025
Siblu koopt zesde camping in Nederland
De Franse campingketen Siblu heeft in januari 2025 camping De Tol in Nunspeet aangekocht. Het is voor Siblu de zesde locatie in Nederland. Het Franse familiebedrijf heeft daarnaast ook nog 29 campings in Frankrijk. Het is al weer ruim een jaar geleden dat Siblu in Nederland een camping overnam.
De formule van Siblu is gericht op jaarplaatsen. Particulieren sluiten een contract voor een kavel met chalet; voor eigen gebruik en/of verhuur. Contracten met bestaande staanplaatshouders worden gerespecteerd en onder dezelfde voorwaarden voortgezet. Daarmee vaart Siblu een andere koers dan veel andere ketens in de verblijfsrecreatie.
Bron en hele artikel: Pretwerk
donderdag 6 februari 2025
Blijven 200 net gebouwde vakantiehuisjes staan of niet? Stikstofuitspraak brengt vakantiepark in gevaar
Ze zijn bijna klaar, de tweehonderd chalets op een spiksplinternieuw vakantiepark bij Winterswijk. Maar moet de sloophamer er straks tegenaan? Dat moet de rechter bepalen en heeft alles te maken met de stikstofcrisis.
Deze week was de provincie Gelderland samen met vakantiepark Hofparken Wiltershaar voor de rechter gedaagd vanwege de natuurvergunning. Die stamt uit 2003 en was destijds bedoeld voor de camping die er toen nog zat. Op basis van die vergunning is nu een heel park met chalets gebouwd, waar momenteel de laatste hand aan wordt gelegd.
Bron en hele artikel: gelderlander
dinsdag 4 februari 2025
Binnenkort paviljoen Bodega Beach bij Siblu Meerwijck
Familiepark Siblu Meerwijck en Bodega-y-Tapas gaan samenwerken. Met ingang van 28 maart dit jaar wordt de voormalige Beachclub Vifero omgedoopt tot Bodega Beach, een sfeervol paviljoen aan het Zuidlaardermeer. Niels de Vrieze, Parkmanager Siblu Meerwijck is erg enthousiast over de samenwerking en uitbreiding van het aanbod op het park. “Het biedt een unieke beleving voor zowel gasten van het vakantiepark als de lokale bewoners. Een geweldige kans om onze gasten een nóg completere vakantie-ervaring te bieden.”
Bodega-y-Tapas is nu nog gevestigd bij Paviljoen De Rietzoom. Matthijs Vinckemöller en Kempe Groenewold, Eigenaren van Bodega Beach kijken ook uit naar de samenwerking. De stap naar deze nieuwe locatie aan het Zuidlaardermeer is een spannende, maar logische volgende stap voor hen. “De combinatie van onze authentieke Spaanse keuken en de prachtige omgeving van het meer is een perfecte match, aldus Matthijs Vinckemöller.
Bron: Midden Groningen Nieuws